BK Jiskra Domažlice vs. BK Beroun   61:55 (19:15, 32:28, 46:38)

V sobotu v podvečer nastoupili hráči kategorie U15 k dalšímu domácímu zápasu, tentokrát proti hráčům Berouna. V domácím týmu z různých důvodů chybělo hned několik hráčů základní sestavy. K zápasu tak nastoupilo pouze devět hráčů. Hosté také přijeli v nekompletní sestavě s 8 hráči a na kvalitě zápasu se tato skutečnost podepsala. Hosté od začátku zápasu hráli s velkým nasazením, bojovností, ale chyběla jim větší technická vyspělost a lepší individuální dovednosti. Domažličtí hráči naopak disponují poměrně slušným technickým vybavením jednotlivých hráčů, ale přístupem, nasazením a bojovností zaostávali za hráči z Berouna. Domácí tým tak první čtvrtinu vyhrál o pouhé čtyři body. V druhé čtvrtině se obraz hry příliš nezměnil a do šaten se tak šlo za stavu 32:28. Po poločasové přestávce přeci jen domácí zabrali a vytvořili si osmibodový náskok. V poslední čtvrtině to byl však spíše boj než pohledný basketbal. Domácí tým vybojoval nakonec vítězství o šest bodů 61:55. Vítězství je jistě důležité do tabulky, ale s předvedeným výkonem a hrou, zvláště u některých hráčů, nemůžeme být spokojeni. Bohužel to co mají hráči natrénováno, nedokáží přenést do zápasu. Je na nich vidět značná nervozita, bojácnost a neochota přijmout zodpovědnost. V takovémto zápase jen těžko někoho vyzdvihnout, ale dobrý zápas odehráli Kuba Škarda a Lukáš Zvolánek.