BK Jiskra Domažlice vs. Tigers Č.Budějovice   91:72 (27:17, 57:32, 73:56)

Netradičně v pátek v podvečer přivítali ligoví žáci kategorie U14 na své palubovce jihočeský tým Tigers České Budějovice. V září v Budějovicích domažličtí hráči prohráli smolně o tři body a tuto porážku jim v listopadu v domácí hale vrátili. Ale i v tomto zápase se dal očekávat vyrovnaný souboj. Domácí tým tentokrát nastoupil v kompletní sestavě, ale pouze s hráči ročníku 2006. Domácí tým vstoupil do zápasu velice dobře a soupeře překonával zejména rychlým protiútokem a první čtvrtinu vyhrál o 10 bodů. Ve druhé čtvrtině hráči Domažlic ještě přitvrdili obranu, získávali míče soupeře již při přechodu na útočnou polovinu a v druhé čtvrtině navýšili bodové skoro o dalších 15 bodů. Do šatny tak odcházeli s 25 bodovým náskokem. Bohužel poté přišla opět třetí čtvrtina, kdy domácí hráči za 7 minut zaznamenali pouze čtyři body a hostující tým z Českých Budějovic byl v této chvíli lepším týmem na palubovce a snížil náskok domácích na pouhých 7 bodů. Naštěstí v závěru čtvrtiny se střelecky probudil Macht, který zaznamenal 8 bodů v řadě a zastavil tak rozjeté hosty. V závěrečném dějství se hrál vyrovnaný basketbal a hra se přelévala z jedné strany na druhou, ale domácí tým si již pohlídal vítězství. Po konečném hvizdu na tabuli svítilo skóre 91:72. Jednalo se o velice kvalitní utkání v kategorii U14. Domácí hoši předvedli velice organizovaný kolektivní výkon, kdy se střelecky nejvíce prosazovali Paidar a Macht, ale velice dobře jim sekundovali Vondraš a Záhoř. Záhoř se prosazoval zejména na doskoku. Nejvíce si ale domácí trenéři cenili kombinační a kolektivní hry domažlických hráčů.

Paidar-26, Macht-22, Vondraš-13, Záhoř-12, Holý-6, Berka-5, Mach-4, Konop-3, Váchal, Brož, Škarda.