BK Wolves Radotín vs. BK Jiskra Domažlice   89:51 (18:17, 45:29, 61:43)

Jen první čtvrtinu dokázaly Domažlice držet krok se silným a ambiciózním družstvem domácích. Ještě na začátku druhé čtvrtiny šly Domažlice do vedení 21:18, ale pak se jim začala lepit smůla na paty a hlavně domácí změnili obranu. Zranění Tauera a Císaře přišlo v rychlém sledu a Bauer si žádal o střídání kvůli píchání ve svalu. Šňůru 18-ti bodů domácích nezastavilo střídání ani oddechový čas hostů a během 4 minut se prakticky rozhodlo o osudu utkání. Agresivní obrana domácích dělala hostům velké problémy. Během zápasu udělali 31 ztrát. Poslední čtvrtina, která skončila 28:8, byla pro hráče doslova utrpením.

Body: Bauer 14, Jiřinec 12, Baxa 8, Jindra 6, Vondrovic 6, Štípek 2, Císař 2, Batysta 1, Tauer 0