BC Benešov vs. BK Jiskra Domažlice   59:74 (14:17, 24:46, 38:62)

V sobotu po obědě odcestovali žáci kategorie U15 k dalšímu utkání sezóny tentokrát do Benešova. Od 17 hodin je v místní sportovní hale čekali hoši BC Benešov okupující 5. místo tabulky. Domažličtí hráči byli před tímto utkáním na druhém místě. Od úvodního rozskoku se hrál vyrovnaný basketbal a první čtvrtinu vyhráli hosté z Domažlic o tři body. Ve druhé čtvrtině hostující tým přitvrdil v obraně a začal se dařit rychlý protiútok, který v tuto chvíli nejčastěji zakončovali Zvolánek s Petržíkem. Druhou čtvrtinu hostující tým vyhrál o 19 bodů a odskočil domácím. Ve druhém poločase se opět hrál velice pohledný a vyrovnaný basketbal, bohužel ale bylo k vidění také spoustu nevynucených ztrát, technických chyb a nepřesností při zakončení. Poslední čtvrtinu domácí tým dokonce vyhrál rozdílem 9 bodů, ale na konečné vítězství a zvrat v utkání to nestačilo. Hosté z Domažlic si tak odvezli vítězství o 15 bodů 74:59.