SKB Rokycany vs. BK Jiskra Domažlice   80:78p (23:15, 37:34, 51:46, 70:70)

Vlastně dvakrát měli basketbalisté Jiskry na dosah výhru na půdě největšího favorita A skupiny 2.ligy mužů - poprvé na konci 4.čtvrtiny, kdy měli míč ve své moci a 7 sec. před koncem při vedení 70:68 netrefili z podkošového prostoru velmi dobrou příležitost. Jako opaření pak sledovali rychlý protiútok domácích, který zakončil mladík v jejich dresu, hostující z Loko Plzeň, Jaroslav Stupka. Chodové nesvěsili hlavy a nástup do prodloužení se jim nad míru vyvedl - na konci 2.min. vedli už 76:70. Pak však přišly snad obavy z vidiny možného překvapivého vítězství, pár chyb v útoku ve vyložených pozicích a bohužel začali úřadovat rozhodčí...Odpískali dva fauly na nejlepšího hráče Rokycan, Jakuba Velenského, ten se z čáry trestných hodů nemýlil a 80 sec. před koncem bylo srovnáno. Přišly však další dva fauly hostů, další čtyři šestky a najednou Jiskra byla před úkolem stahovat dvoubodový náskok SKB Rokycany. Posledních 15 sec. měla míč ve svém držení, přišla i příležitost ke skórování, bohužel nevyužitá.. Přesto se Jiskra za svůj vstup do 2.ligy nemusí vůbec stydět a vydrží-li v tom přístupu, nadšení a nasazení, nemusí být první polovina tabulky vůbec nedosažitelnou metou.

Trojky 4:5, fauly 24:24, TCH 0:1, TH 30/20 : 26/13 (!) Body Jiskra: Bauer 21, Jan Štípek 19(3), Zeman 12, Jiřinec 10, Mat.Císař 5(1), Mach 5, Tauer 4, Baxa 2, Novák Body Rokycany: J.Velenský 37(3)-TH 20/18!, Šašek 18, Kovanda 10