BK Jiskra Domažlice vs. Slavoj BK Litoměřice ´B   94:73 (28:23, 50:39, 69:63)

Oba severočeští soupeři přijeli na Chodsko v okleštěných sestavách, takže se dala očekávat převaha domácích, nicméně Litoměřice i v 7 lidech kladli Jiskře odpor po celé 3 čtvrtiny. Když už se 2 min. před koncem 3.hracího období zdálo, že domácí zlomili odpor rezervy prvoligových Litoměřic, ty se 8 body během 70 sekund opět dostali Chodům na dostřel. Až jejich výrazná převaha v poslední čtvrtině přinesla konečný 21-bodový rozdíl ve skóre. V tomto zápase hodně dobře fungovala souhra spoluhráčů z prvoligové Plzně Mach - Zeman, kteří dohromady docílili 29 bodů a většina z nich padla po jejich oku lahodících kombinacích. Raritou byl v tomto utkání velmi nízký počet střílených trestných hodů - pouze 12, z toho Litoměřice jen dva!

Trojky 7:11, TH 10/9 : 2/2, fauly 11:13 , Body Jiskra: Jindra 19(5!), Jiřinec 16, Zeman 16(1), Mach 13, Vondrovic 8, Jan Blacký 8, Mat.Císař 7(1), Baxa 3, Bauer a Novák po 2, Batysta , Body Litoměřice: Hanzlík 22(4), Písařík 17(3), Sichrovský 13(3)