BŠ Tygři Praha B vs. BK Jiskra Domažlice   63:73 (12:19, 25:33, 48:49)

V sobotu po obědě odcestovali ligoví žáci kategorie U14 k dvojutkání do hlavního města. V sobotu v podvečer je v nové hale v Jenči čekala rezerva basketbalové školy Tygři Praha. Po vítězném domácím utkání byli Chodové mírnými favority, avšak domácí celek se na své palubovce nechtěl rozhodně vzdát bez boje. Hned od začátku utkání se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale mírně navrch měli hráči Domažlic. První čtvrtinu vyhráli o 7 bodů. Druhé herní dějství bylo vyrovnané jak herně, tak výsledkově a do šaten tak odcházeli hosté s 8 bodovým náskokem. Poté přišla opět třetí čtvrtina, kdy domácí tým začal přehrávat domažlické chlapce zejména rychlým protiútokem, byl důraznější na doskoku jak v obraně, tak v útoku a čtvrtinu vyhrál o sedm bodů. Schylovalo se tak k dramatu. Do poslední čtvrtiny domažličtí nastupovali již jen s jednobodovým náskokem. V posledním herním dějství to byla bitva o každý centimetr jenečské palubovky. Hlavních rolích se v domažlickém dresu ujala trojice Záhoř, Paidar, Macht, kteří v této čtvrtině nastříleli Tygrům 24 bodů a zejména pevné nervy a přesná ruka Paidara při závěrečných čtyřech trestních hodech znamenala celkové vítězství o 10 bodů 73:63. Kluci v tomto zápase předvedli kvalitní kolektivní výkon s velkou vůli po vítězství a enormním nasazením a bojovností. Za to je třeba celému týmu poděkovat. Vítězstvím si domažličtí pojistili druhé místo v tabulce a ještě možnost se poprat o celkové vítězství.

Macht-22, Paidar-21, Záhoř-10, Holý-8, Vondraš-6, Berka-4, Škarda-2, Konop, Váchal, Mach