BK Kunratice vs. BK Jiskra Domažlice   56:63 (10:11, 28:30, 42:48)

K druhému utkání v hlavním městě nastoupili ligoví žáci kategorii U14 v neděli ráno proti klubu BK Kunratice. Netradičně již v osm hodin byl naplánován začátek utkání. Hráči a trenéři tak museli vstávat již v 6:20 hodin, aby se dostavili k utkání v čas. I přes tento fakt domažličtí hráči vstoupili do zápasu aktivně. Hned v úvodu zaznamenal úspěšný tříbodový pokus Paidar a o dvě minuty později i Holý. Hostující hráči si však vybírali oddechový čas v obraně a domácí hoši toto trestali rychlým protiútokem. Po první čtvrtině hosté z Domažlic vedli o jeden jediný bod. Úvod do druhého herního dějství patřil opět hostujícím hráčům, kteří si vytvořili až 15 bodový náskok. Bohužel od šesté minuty druhé čtvrtiny došlo k mírnému výpadku koncentrace hostů a domácí tým opět vyrovnal hru i skóre. Do šaten tak domažličtí odcházeli s dvoubodovým náskokem. Ve třetí čtvrtině byli na palubovce lepší chlapci z Chodska, ale proti velice tvrdě hrajícímu domácímu týmu a za tichého přihlížení nepřesných rozhodčích, jsme se jen velice těžko prosazovali. Přesto domažličtí vyhráli třetí čtvrtinu o 4 body a přiblížili se k celkovému vítězství. Poslední herní dějství byl spíše boj, chvílemi bitva, kdy už šlo o zranění hráčů, bohužel rozhodčí tomu jen přihlíželi. Poslední herní dějství také vyhrál hostující tým z Domažlic o jeden bod a celkově tak zaznamenal vybojované vítězství 63:56. K tomuto utkání již nenastoupil Macht, který po sobotním utkání odjel s drobnými zdravotními komplikacemi zpět do Domažlic. Kluci se semkli ke skvělému bojovném výkonu celého družstva. Všichni hráči dostali herní prostor na palubovce, který využili jak nejlépe dovedli, bojovali a dokráčeli tak k vítězství. Velkou pochvalu si zaslouží Berka, který sice zaznamenal pouhé dva body v utkání, ale skvělou obranou si poradil s o mnoho větším a silnějším hráčem domácího týmu, což se nakonec ukázalo jako klíčové. Pochvalu si však zaslouží celý tým.