Spartak Kaplice vs. BK Jiskra Domažlice   36:115 (7:34, 17:70, 28:92)

V sobotu po obědě vyrazili na nejdelší cestu letošní sezony hráči nadregionální ligy kategorii U15. V sobotu od 17 hodin se domažličtí chlapci představili na půdě Spartaku Kaplice. Domácí tým je poslední tým tabulky a dal se předpokládat jednoznačný průběh utkání ve prospěch BK Domažlice. Od začátku zápasu se začaly papírové předpoklady naplňovat, domažličtí hráči byli u všech míčů dříve, byli důrazní na doskoku i v obraně. Dařil se zejména rychlý protiútok. V úvodu zápasu se prosazovali zejména Prettl se Škardou, které doplňoval Zvolánek a tradičně skvěle hrající Petržík. V úvodní čtvrtině domažličtí nastříleli domácímu 34 bodů. V dalších herních obdobích se obraz hry příliš nezměnil. Kaplickým hráčům nelze upřít snahu a nadšení do hry, ale na lépe technicky vybavené hosty z Domažlic to nestačilo. Hostující hráči navyšovali své bodové skóre každou čtvrtinu. Zápas tak dospěl k poklidné výhře 115:36. Kluci si zaslouží pochvalu za dodržení všech taktických pokynů a přístupu k utkání. Svůj střelecký rekord zaznamenal Jakub Škarda, který nastřílel 32 bodů, ale pochvalu si zaslouží i všichni ostatní hráči za kolektivní pojetí hry a za přesné kombinace. Své první body v soutěži zaznamenal Ota Bauz a Daniel Straka.