BK Jiskra Domažlice vs. BK Teplice   94:58 (29:15, 57:22, 78:40)

V sobotu odpoledne nastoupili k dalšímu zápasu žákovské ligy v kategorii U14 domažličtí chlapci tentokrát proti hráčům BK Teplice. Tepličtí chlapci zatím okupují poslední místo ligové tabulky, domažličtí hoši jsou naopak na druhém místě v tabulce a mohli se tak před zápasem cítit papírovými favority. Domácí hoši přistoupili k zápasu velice zodpovědně, neponechali nic náhodě a od první minuty ukázali, kdo bude na palubovce pánem. Již v prvním poločase nastříleli hostům 57 bodů a poločas vyhráli rozdílem 35 bodů. O zápase v tuto chvíli bylo rozhodnuto. Domácí tým nastupoval k zápasu v nekompletní sestavě. Z různých důvodů chyběl Konop, Brož, Berka, Holý. Šanci tak dostali poprvé v sezoně mladší hráči a to Červený a Vondraš Pavel. Ve druhém poločase domažličtí kontrolovali vývoj hry na palubovce a trenér rozložil minutovou zátěž mezi všechny hráče, které měl na lavičce. Ve druhém poločase se hrál vyrovnanější basketbal, ale přesto si domácí tým dokráčel k pohodlnému vítězství 94:58. Velice dobrý zápas odehrál Macht, který těžil především z přesných přihrávek Paidara a na doskoku a při zakončování z krátké vzdálenosti se prosazoval Záhoř, ale i všichni ostatní hráči, kteří se dostali na palubovku, odehráli velice kvalitní utkání. První ligové body zaznamenal teprve dvanáctiletý Pavel Vondraš.

Macht-30, Paidar-20, Záhoř-19, Vondraš Š., Mach-6, Škarda-5, Franěk-4, Váchal, Vondraš P.-2