BK Jiskra Domažlice vs. BK Sokolov   33:73 (4:18, 13:35, 27:44)

Netradičně v pondělí v podvečer přicestovali do Městské sportovní haly v Domažlicích hoši ze Sokolova. V kategorii U13 se odehrála dvě odvetná utkání Krajského přeboru. Jednalo se o přímý souboj o třetí příčku tabulky. V Sokolově obě dvě utkání domažličtí hráči prohráli. První velice těsně tříbodovým rozdílem a druhé utkání po zranění dvou hráčů již rozdílem vyšším, ale i přesto jsme věřili, že se bude hrát vyrovnaný basketbal a popereme se o dobrý výsledek. Bohužel od prvních minut byli sokolovští lepší skoro ve všech herních činnostech, zejména na doskoku a v agresivitě při obranné činnosti. Domažličtí hráči bohužel neměli svůj den. Nepředvedli ani bojovnost a nasazení. V poločase prohrávali již o 22 bodů. Jedinou světlou chvilkou bylo třetí herní období, kdy dokázali udržet krok s hosty a prohráli o pouhých pět bodů. Ale v závěrečné čtvrtině zápas víceméně vzdali a celkově prohráli rozdílem 40 bodů 33:73. Výkon družstva byl velké zklamání. Neochota bojovat a dát do boje srdce je v této kategorii na zamyšlení.