BK Jiskra Domažlice vs. BK Soklov   36:71 (12:16, 22:36, 32:57)

Do druhého utkání domažličtí nastoupili s větším odhodláním a do zápasu vstoupili velice dobře. Po třech minutách vedli 8:0 a po celou první čtvrtinu se hrálo velice vyrovnaně. Přesto si v závěru hosté vybudovali čtyřbodový náskok. Ve druhé čtvrtině sokolovští začali mít opět mírně na vrh, přesto jejich převaha nebyla tak markantní. Bohužel však přišla třetí čtvrtina, kterou domažličtí prohráli o 11 bodů. A závěr opět bez bojovnosti domácí vypustili a odevzdali zápas a vítězství do rukou hráčů Sokolova. Tentokrát v poměru 36:71. Výsledek je o něco lepší, než v prvním utkání, přesto s předvedenou hrou a nasazením nemůžeme být v žádném případě spokojeni. Zejména v obraně naši hráči mají obrovské rezervy. V tréninku se na to budeme muset zaměřit.