BK Jiskra Domažlice vs. BK Sojky Pelhřimov   92:49 (25:8, 42:17, 69:27)

Po čtyřech venkovních zápasech se v sobotu v 18:00 představili extraligoví žáci kategorie U14 na domácí půdě v Městské sportovní hale v Domažlicích. Jejich soupeři byli hráči BK Sojky Pelhřimov. Podle postavení v tabulce byli domácí hráči favority tohoto utkání. Poprvé v této sezóně mohl do zápasu nastoupit již uzdravený Samuel Macht. Domažličtí hráči začali roli favorita naplňovat hned od úvodních minut a první čtvrtinu vyhráli 25:8. Ve druhé čtvrtině trošku polevili v ofenzivní činnosti, ale přesto ještě svůj náskok navýšili na 42:17 a do šaten odcházeli s 25 bodovým náskokem. V druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Domácí hráči byl lepším týmem a minutu za minutu si kráčeli pro první extraligové vítězství na domácí palubovce. Hráči Pelhřimova v žádném případě nesložili zbraně, bojovali až do konce, za což jim patří uznání. Poslední čtvrtinu hosté prohráli o jediný bod 23:22, přesto domácí tým zvítězil vysoko 92:49 a připsali si první domácí extraligové vítězství. Všichni hráči, kteří byli připraveni k utkání, dostali herní prostor na palubovce a zhostili se ho velice dobře. Bylo nutné ještě pošetřit síly na nedělní utkání s doposud neporaženým týmem Tygři České Budějovice.