BK Jiskra Domažlice vs. Tigers Č.Budějovice   84:52 (27:2, 45:18, 67:33)

V neděli dopoledne čekal na hráče doposud neporažený tým a lídr extraligy z Českých Budějovic. Hráči byli na toto utkání velice nažhaveni a připraveni bojovat o prodloužení vítězné série. Podle tabulkového postavení byly v tomto případě favority hráči hostujícího týmu. Avšak tyto tabulkové prognózy vzaly za své hned v první čtvrtině zápasu, kdy domácí hráči doslova vlétli na palubovku jako uragán a hostující hráči nevěděli kam dříve skočit. Zejména trojice Holý, Macht, Záhoř zasypávali koš hostujících ze všech pozic. Hráči Budějovic se v první čtvrtině prosadili pouze dvěma body a to z čáry trestného hodu. Domažličtí vyhráli první čtvrtinu 27:2 a vytvořili si hned ze začátku zápasu 25. bodový náskok. Ve druhé čtvrtině hosté vyrovnali obraz hry a zastavili snadné skórování domácích a bojovalo se velice srdnatě o každý míč. Domácí hráči tuto čtvrtinu vyhráli 16:8 a navýšili tak svůj náskok na 27 bodů na poločasové skóre 45:18. Ve druhém poločase se hrál vyrovnaný basketbal s krásnými akcemi na obou dvou stranách, kdy se bodové skóre připisovalo rovnoměrně. Hráči z Českých Budějovic bojovali o každý míč a nedali svoji kůži zadarmo. Přesto domácí dále vévodili utkání, třetí čtvrtinu vyhráli 22:15. A i přesto, že poslední čtvrtinu prohráli domažličtí 17:19, připsali si velice cenné vítězství 84:52. Hráčům bych chtěl za toto utkání poděkovat, zejména za nasazení a bojovnost. Výhra nad vedoucím celkem tabulky se cení a tým tím prokázal, že má velkou sílu a velkou touhu bojovat o příčky nejvyšší. Musíme zůstat nohama pevně na zemi a poctivě makat zápas od zápasu.