TJ Thermia K. Vary vs. BK Jiskra Domažlice   47:71 (10:18, 16:37, 31:51)

K předposlednímu a poslednímu utkání sezóny v kategorii U13 odcestovali v neděli brzo ráno mladší žáci do Karlových Varů. Již před těmito zápasy bylo jasné, že se kluci umístí na třetí příčce krajského přeboru. Přesto se chtěli se soutěžírozloučit vítězně. K tomu měla přispět i poprvé v sezóně kompletní sestava všech hráčů, kteří nastupují v kategorii U13. V prvním utkání se domažličtí hráči rozjížděli trochu pomaleji. Vázla kombinace, příliš individualistický přístup některých hráčů a i vobraně to skřípalo. Přesto si hostující hráči dokázali vybudovat za první poločas 21 bodový náskok. Ve druhém poločase domácí přidali a hrála se vyrovnaná partie, bohužel se spoustou nepřesností na obou dvou stranách a to především v zakončení. Některé chybylze přiřknout mládí basketbalistů, avšak některé chyby plynou z nepozornosti, nekoncentrovanosti a nesoustředění se na utkání. I přes vyrovnanější průběh druhého poločasu, si domažličtí hráči připsali ve Varech své první vítězství 47:71 a splnili tak dílčícíl, rozloučit se se sezonou dvěma výhrami.