TJ Thermia K. Vary vs. BK Jiskra Domažlice   31:75 (6:14, 6:37, 23:46)

K druhému utkání na karlovarské půdě nastoupili hráči U13 již trochu ve změněné sestavě. Do utkání nenastoupil Petr Heidler, který si v závěru první utkání pochroumal kotník a také do poslední čtvrtiny nenastoupil Matyáš Lauko, který bylpo vleklém zranění pošetřen, aby nedošlo k recidivě zranění. Přesto bylo druhé utkání ze strany domažlický hráčů o poznání kvalitnější. Hráči předvedli mnohem lepší výkon v obraně a při přechodu do rychlého protiútoku uposlechli příkazů a dostávali se na tři, čtyři přihrávky pod koš soupeře, kde zakončovali s větší přesností, než tomu bylo v prvním zápase. O osudu utkání bylo víceméně rozhodnuto hned v prvním poločase, kdy si hostující tým vytvořil 31 bodový náskok a ve druhém poločase svou aktivitou ještě bodovéskóre navýšil, až na konečný stav 31:75. Kluci tak svou sezónu v kategorii U13 zakončil vítězně. I přes vítěznou tečku je před hráči spousta práce do příští sezóny, kde by měli nastupovat jako ligoví žáci kategorie U14. Budeme doufat, že se hráči do přípravyzakousnout s vervou a udělají velký progres a odehrají důstojně svoji první ligovou sezonu. Všem hráčům bych chtěl poděkovat za přístup k utkáním v celé sezoně. A zároveň bych chtěl poděkovat rodičům za spolupráci a zodpovědný přístup při koordinování zápasů svých dětí.