Slavoj BK Litoměřice vs. BK Jiskra Domažlice   84:74 (28:15, 45:32, 68:50)

V nedělním zápase v Litoměřicích posílil Jiskru Martin Mach, ani to však nepomohlo k úspěchu. Na hostech jakoby ze začátku ještě ležel stín nevydařeného zápasu v Ústí, přes apel trenérů obdrželi od domácích jen v první čtvrtině 5 trojek a první hrací období rozhodlo o vítězi zápasu. Střelecká úspěšnost sice stoupla, ale Jiskru dusily rychlé protiútoky Litoměřic. Vždy, když se Chodové už už dostávali na dostřel soupeři, zhatila jejich úsilí nějaká chyba v obraně, nedostoupení a přestože hosté vyhráli závěrečnou čtvrtinu o 8 bodů, zvrátit zápas už se nepodařilo. K tomu přispěl svými chybami i první rozhodčí Mašek z nedalekého Nového Boru. Domácí totiž 2x za sebou porušili kvůli těsné obraně Jiskry pravidlo o přechodu na útočnou polovinu do 8 vteřin a Mašek místo, aby jim 2 sebral míč a Jiskra tím dostala příležitost ke snížení náskoku, tak udělil hostů 2 technické chyby za protesty, Litoměřice proměnily 2 trestné hody a v držení míče daly další koš a bylo po zápase. Přes zlepšený výkon tedy v nás zůstala pachuť z ovlivnění zápasu. Spravit chuť a napravit reputaci budou mít hráči další víkend na domácí palubovce, kdy v sobotu 2.11.2019 hostí od 18h outsidera z Mariánských Lázní av neděli 3.11.2019 od 10h v derby nabitý tým SKB Rokycany.

Trojky 11 : 3(!), fauly 28:15, TH 10/7 : 32/21 , Body Jiskra: Bauer 23(1), März 11, J.Štípek 10(1), Jiřinec 9, Mat.Císař 8(1), Schreiber, Mach a Tauer 4, Baxa 1 Body Litoměřice: