TJ Sokol Kraslice vs. BK Jiskra Domažlice   30:69 (10:16, 11:33, 18:55)

Vzhledem k časovému posunu, který byl způsobený poruchou autobusu, k druhému zápasu nastoupili hráči v kraslické sokolově po krátké 15 minutové pauze. Domažličtí hráči do druhého utkání vstoupili o poznání lépe než tomu bylo v prvním zápase. Hned v první čtvrtině si vytvořili šestibodový náskok, který značně navýšili v druhém období, které vyhráli 17:1 a v poločase tak vedli o 22 bodů. Jako v prvním zápase se domažlickým vydařil vstup do druhého poločasu, kdy víceméně 5 minut nepustili domácí hráče skoro k ničemu. Třetí čtvrtinu vyhráli 7:22. V posledním herním období se zápas víceméně dohrával. Po skončení zápasu svítilo na ukazateli skóre 30:69. Hráči v tomto zápase zlepšili přechod do útoku, kdy se nám dařily zejména rychlé dlouhé pasy, zlepšilo se zpracování i činnosti v obraně. Bohužel nás stále trápilo zakončení vypracovaných příležitostí. Někteří hráči potřebují pět i více pokusů na to, aby proměnili samostatný nájezd do koše. Na tom to budeme muset zapracovat a zvýšit úspěšnost při zakončení.