BK Klatovy vs. BK Jiskra Domažlice   61:85 (19:19, 24:43, 44:62)

V sobotu odcestovali hráči kategorie U14 ke svému poslednímu zápasu prvního kola žákovské ligy. Jejich soupeřem byli hráči BK Klatovy. Po velice rozpačitém začátku, kdy domažličtí hráči pouze dotahovali, skončila první čtvrtina 19:19. Ve druhé čtvrtině hostující hráči již zabrali naplno a toto herní období vyhráli 5:24 a vybudovali si tak 19 bodový náskok do druhého poločasu. V druhém poločase se hostující hráči jen velice těžko prosazovali proti hodně zatažené obraně klatovský hráčů. Třetí čtvrtinu domácí vyhráli o jeden bod. V posledním herním období však hostující tým nepřipustil žádné drama. Poslední dějství vyhrál o pět bodů a celkově se mohl radovat z vítězství 61:85. Jednalo se o důležité body do ligové tabulky, avšak předvedená hra měla do ideálu hodně daleko. Zvláště nasazení v obraně a při doskoku jak v obraně, tak útoku. Bylo nutné se ze zápasu poučit a připravit se na neděli na stejného soupeře, tentokrát však na domácí palubovce. První kolo žákovské ligy tak domažličtí hráči zakončili vítězstvím a celkovou bilancí 6 výher a 1 prohra.