BK Jiskra Domažlice vs. BK Beroun   121:22 (30:8, 54:14, 91:14)

V neděli těsně po obědě se podruhé v této sezóně představili hráči na své domácí palubovce v Městské sportovní hale v Domažlicích. Tentokrát naším soupeřem byli hráči BK Beroun. V tomto zápase byli domácí borci papírovými favority. Každopádně před zápasem zazněl jasný pokyn v žádném případě nepodcenit soupeře a vrhnout do zápasu s maximálním úsilím. To se také stalo a už za první čtvrtinu si hráči vytvořili 28 bodový náskok. V podobném trendu se vyvíjel celý zápas. Domácí tým dominoval ve všech herních činnostech. Berounští hráči předvedli sympatický bojovný výkon, avšak bojovnost a nasazení v tomto případě nestačily na technicky, rychlostně, silově a takticky připravené domácí hráče. Zápas se dohrával v poklidném tempu a domácí hráči si připsali vysoké vítězství 121:22. Takovýto zápas se jen velice těžko hodnotí, každopádně bych chtěl hráčům poděkovat za přístup. Na hřiště dostali velkou porci minut i hráči, kteří nejsou v základní rotaci. Každopádně svoji příležitost chytili za pačesy a předvedli všichni skvělý výkon. Do zápasu nastoupili i o rok mladší borci Jakub Červený a Pavel Vondraš, kteří předvedli nebojácný a sympatický výkon a řekli si tak o stálé zařazení do ligového družstva.