SKB Rokycany vs. BK Jiskra Domažlice   62:60 (17:14, 28:24, 47:38)

V sobotu v podvečer odcestovala rezerva domažlické Jiskry v rámci krajského přeboru do Rokycan. Domažličtí hráči odcestovali v nekompletní, ale přesto velice kvalitní sestavě. Do týmu se po nějaké době vrátil Václav Kozina. A byl to právě Václav Kozina, který od úvodního rozkoku držel hosty v přijatelném dostřelu. Po první čtvrtině byl na ukazateli stav 17:14. V druhém herním dějství se začali více prosazovat hosté a to zejména na doskoku pod oběma koši. V tuto chvíli domácí tým nevěděl jak na obranu domažlických. Domácí hráči ve druhé čtvrtině nastřílel pouhých sedm bodů a do šaten se tak odcházelo za čtyř bodového vedení hostujících hráčů 24: 28. Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil a hostující tým si udržoval mírné vedení. Bohužel v poslední čtvrtině domažlickým hráčům odešla střelba ze střední a dlouhé vzdálenosti a nedokázali jsme se prosadit přes velmi tvrdou obranu domácích a tak vše směřovalo k dramatické koncovce. Za nerozhodného stavu 60:60, dvanáct vteřin před koncem, však vzal osud zápasu do svých rukou rozhodčí, který nepochopitelně při výhozu odpískal nesportovní chybu hostujícímu hráči a tím daroval vítězství domácímu celku. Rokycanský hráč proměnil dva trestné hody a domácí se mohli radovat z vítězství 62:60. Velice kvalitní zápas odehrál Václav Kozina, autor 24 bodů.