BK Jiskra Domažlice vs. BK Klatovy   28:66 (5:15, 11:33, 19:48)

V neděli odehráli další dva zápasy KP mladší žáci kategorie U13. Tentokrát jim byli ve dvojzápase soupeřem hráči BK Klatovy. První zápas hrající se od 9 hod moc basketbalové krásy nepřinesl. Domácí hráči byli velice nepřesní v přihrávkách a kombinace také vázla. Hosté z Klatov byli u všech míčů o kousek dříve a hned v první čtvrtině si vybudovali desetibodový náskok 5:15. Víceméně po celou další dobu utkání se obraz hry vůbec nezměnil. Domácí hráči nedokázali na palubovku přenést pokyny trenéra, jak eliminovat hru soupeře a hostující hráči je přehrávali jednoduchou hrou hoď a běž. K dobré kombinaci ještě hosté přidali tvrdou obranu a poměr faulů 20: 10 svědčí o tom, že domácí hráči nedokázali přitvrdit ani v obraně. Klatovští svůj náskok každou čtvrtinu navyšovali, až na konečný stav 28:66. Domácí hráči nebyli důrazní v obraně a nepřesný v útoku, přísnější měřítko snesl snad pouze Pavel Vondraš a Filip Vaněk.