BK Jiskra Domažlice vs. BK Klatovy   31:66 (9:14, 20:20, 27:41)

Ve druhém zápase hrající se týž den v 11 hod nastoupilo na straně domácích jiné mužstvo. Hráči od úvodního rozskoku hráli více sebevědomě, více kombinačně, zpřesnily se přihrávky a i obrana byla mnohem aktivnější. Přesto hosté vyhráli první čtvrtinu 9:14. Ve druhé čtvrtině, zejména zásluhou trojice Vondraš, Mach, Budka, domácí hráči dotáhli náskok hostujících a do šaten se odcházelo za nerozhodného stavu. Bohužel v druhém poločase domažličtí hráči nedovedli navázat na dobrý výkon z prvního poločasu. Hostující hráči nás začali přehrávat zejména na útočném doskoku, kdy kolikrát měli 5 až 6 příležitostí k zakončení. Přesto domažličtí v tomto zápase předvedli mnohem lepší výkon než v prvním zápase. Přesto tomu konečné skóre příliš nenasvědčuje, po závěrečném klaksonu na světelné tabuli svítilo skóre 31:66. I přes prohru bych v tomto utkání viděl zlepšení a to zejména v obranné fázi, kdy poměr faulů byl 16:15, tento ukazatel svědčí o tom, že domácí v obraně více bojovali. Bohužel k lepšímu bodovému skóre nás brzdí vysoké procento neproměněných vyložených příležitostí. Hráči si musí uvědomit, že basketbal se nehraje na krásu, ale na body a musí se více soustředit při zakončení. Každopádně za toto utkání bych hráče rád pochválil.