BK Sokolov MS vs. BK Jiskra Domažlice   82:35 (23:6, 41:19, 57:33)

K druhému zápasu hrajícího se tentýž den tentokrát od 11:30 nastoupili hráči kategorie U13 opět proti sokolovským borcům. Po prvním vyrovnaném zápase se dalo očekávat, že i druhý zápas přinese dramatický souboj na palubovce, bohužel ale tomu tak nebylo. Ze zdravotních důvodů musel na straně domažlických odstoupit Filip Jano a po dohodě i jeden z nejlepších našich hráčů Matyáš Lauko, který po delším zranění nebyl úplně v pořádku a nechtěli jsme riskovat další případné zranění. Tito hráči již nenastoupili do utkání a trenér měl tak dispozici pouze desítku hráčů. Domácí tým od začátku zápasu byl lepší ve všech herních činnostech, rychlejší, dravější, přesnější v zakončení, získával míče v obranné fázi. Hráči Domažlic se prosazovali jen velice ztěžka a ještě je brzdilo neproměňování trestných hodů. První třetinu tak prohráli 23:6. Od druhého herního dějství se hra vyrovnala, byly k vidění pěkné basketbalové akce. Hostující hráči v tuto chvíli zamezili rychlému protiútoku domácích a skóre přibývalo na obou dvou stranách vyrovnaně. Stejný obraz hry byl i po poločase ve třetí čtvrtině. Domácí si udržovali náskok, který měli z první čtvrtiny. Hra byla v tuto chvíli vyrovná. Bohužel tomu bylo tak jen do poslední čtvrtiny, kdy hostujícím hráčům evidentně začaly docházet síly. Poslední čtvrtinu jsme prohráli 25:2, kdy jediné dva body týmu zaznamenal Filip Vaněk. Ostatní hráči se nedokázali prosadit a hostující tak zaslouženě zvítězili vysoko 82:35. Je škoda, že jsme dokázali být vyrovnaným soupeřem pouze dvě čtvrtiny a dvě čtvrtiny jsme úplně vyhořeli. Nutno podotknout, že tým nebyl kompletní a budeme se těšit na odvetu na domácí palubovce.