BK Beroun vs. BK Jiskra Domažlice   22:170 (8:43, 14:91, 17:123)

O tomto víkendu se mělo rozhodnout, zda hoši v kategorii U14 udělají poslední krok a od nového roku budou nastupovat v nejvyšší české soutěži v Extralize U14. V sobotu brzy ráno odcestovali do středočeského Berouna, kde na ně čekal zatím poslední tým žákovské ligy skupiny B hráči BK Beroun. Hostující tým byl v tomto utkání jasným favoritem, což se také od úvodních minut začalo naplňovat. Domažličtí hráči byli lepší ve všech herních činnostech. Rychlostně, technicky i kombinačně převyšovali své protihráče. Nutno však podotknout, že domácí hráči předvedli bojovný a nadšený výkon do poslední minuty a za to jim patří dík. Herní minutáž byla spravedlivě rozdělena mezi všechny hráče a probíhala rychlá rotace celého kádru hráčů Domažlic. V poločase hosté vedli 14:91. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil a hostující tým si dokráčel pro vysoké vítězství 22:170. V domažlickém dresu se poprvé představili tři hostující hráči z Plzně, kteří posílí naše družstvo v Extralize. Celému týmu bych rád poděkoval za koncentrovanost a přístup k zápasu.