BK Jiskra Domažlice vs. TJ Thermia Karlovy Vary   82:37 (22:7, 46:15, 68:27)

V sobotu odpoledne přivítali na své palubovce mladší žáci v kategorii U13 chlapce z Karlových Varů. Jednalo se o první konfrontaci těchto týmů a karlovarští jsou naším přímým sousedem v tabulce krajského přeboru. Domácí hráči vstoupili do zápasu velice dobře a po pěti minutách vedli 16:2. Ve druhé čtvrtině domácí pokračovali v dobrém výkonu a v poločase vedli již 46:15. Od druhého poločasu, zřejmě pod vidinou náskoku, domažličtí chlapci polevili v bojovnosti, nasazení a to zejména v obranné činnosti. Přesto vyhráli zbývající dvě hrací období a na konci se mohli radovat z výhry 82:37. Výhra se sice počítá, ale v předvedené hře bylo ještě spoustu chyb. Zklamáním je nasazení některých borců ve chvíli, kdy již je zápas rozhodnut.