BK Jiskra Domažlice vs. TJ Thermia Karlovy Vary   82:51 (24:15, 48:27, 69:41)

Ve druhém utkání hracího dne nastoupili od 17:00 žáci kategorie U13 proti stejnému soupeři, a to hráčům Thermia Karlovy Vary. Vzhledem k tomu, že první utkání vyhráli domažličtí hráči o 45 bodů, dal se předpokládat stejný průběh i v druhém zápase. Hostující hráči však druhý zápas začali podstatně lépe než tomu bylo v prvním utkání. S domácími drželi krok a hra se přelévala z jedné strany na druhou. Přesto domácí hráči v závěru první čtvrtiny zabrali a vyhráli první hrací období 24:15. Druhou čtvrtinu domácí tým ovládl 24:12 a v poločase tak vedl o 19 bodů. V druhém poločase utkání probíhalo ve stejném duchu jako předcházející herní období. Domácí byli lepším týmem i když to v obraně hodně skřípalo. Hráči nechávali hostující chlapce skórovat příliš snadno. I přes chyby po závěrečném klaksonu svítil konečný stav 82:51. Hráči domažlické Jiskry tak vyhráli i druhé utkání proti karlovarským chlapcům. Bohužel i v tomto utkání, poté co již bylo rozhodnuto, hráči neodevzdali na palubovce vše, to co by měli. Zvláště v obraně to bylo velice slabé představení domácích.