BK Jiskra Domažlice vs. Wolves Radotín   95:75 (28:12, 52:35, 74:50)

V prvním utkání nového ročníku II.ligy mužů hostila Jiskra na své palubovce posledního soupeře z ročníku loňského - s Wolves Radotín Chodové vypadli v semifinále play-off II.ligy až na skóre ze dvou vzájemných zápasů. Utkání bylo poznamenané dvěma faktory - jednak byl znát začátek sezóny, nerozehranost, jednoduché chyby v obraně i útoku, na druhou stranu pak skvělý začátek zápasu, kdy už skóre po 1.čtvrtině vlastně rozhodlo o vítězi zápasu. Do poslední čtvrtiny vstupovali domácí s 25-bodovým náskokem, příležitost dostala celá lavička a bylo z toho pohodlné vítězství o 20 bodů, které se jistě líbilo početně zaplněné Městské sportovní hale ve Fügnerově ul. "Sobotní zápas, atraktivní pro diváky, byl ve znamení střídání pěkných basketbalových akcí s jednoduchými technickými chybami. V některých okamžicích si naši hráči pletli basketbal s vybíjenou, ale to je určitě daň začátku sezóny. Vynikli kvalitním výkonem Martin Mach, dnes již kmenový hráč BK Děčín v extralize a nová posila Ondřej März", takto zhodnotil sobotní utkání trenér domácích Karel Štípek.

Trojky 1 : 3 , TH 17/12 : 31/22, fauly 23 : 24, rozhodčí Rudolf Salvetr, Lukáš Kalabza , Body Jiskra: Mach 25, März 18(1), Bauer 15, Jiřinec 10, Mat.Císař 9, Baxa 6, Tauer 4, Jan Štípek 4, Batysta 2, Schreiber 2 , Body Radotín: Toběrný 16, Taussig 8, She a Maštálka po 9, Kulík 8