BK Jiskra Domažlice vs. TJ Sokol Kraslice   61:29 (16:8, 34:16, 48:24)

V neděli odpoledne zahájili mladší žáci kategorie U13 basketbalové klání na domácí palubovce v roce 2020. Do Domažlic zavítali hráči TJ Spartak Kraslice. V prvním dvojutkání na půdě kraslického Spartaku vyhráli obě utkání kluci z Domažlic a i v tomto utkání byli papírové předpoklady na straně domácích. Trenéři měli k dispozici tentokrát téměř kompletní sestavu. Bohužel do zápasu nemohl stále zasáhnout dlouhodobě zraněný Matyáš Lauko, kterému přejeme brzké uzdravení a návrat pod bezedné koše. V samotném zápase se domácí od začátku snažili o rychlý protiútok a kombinační hru, což se jim také dařilo, avšak úspěšnost při zakončení byla žalostná. Nejvíce mrzí nedůslednost a nesoustředění se v konečné fázi. Přesto byli domažličtí lepším týmem a o poločase vedli 34:16. Druhý poločas nepřinesl žádnou změnu v dění na palubovce. Domácí hráči kontrolovali vývoj utkání a přes snahu a sympatický výkon hostujících hráčů si dokráčeli pro vítězství o 32 b., 61:29. Předvedená hra však měla k dokonalosti daleko.