BK Jiskra Domažlice vs. TJ Sokol Kraslice   56:17 (17:4, 37:7, 49:11)

Druhé utkání se stejným soupeřem se odehrálo v Městské sportovní hale tentýž den od 16:00 hod. Po vítězství v prvním zápase trenéři však nebyli spokojeni se zakončením a hlavně kladli důraz na větší agresivitu v obraně. To byl také hlavní úkol, na který se hráči měli zaměřit ve druhém utkání. Větší tlak na hráče s míčem, celoplošná obrana, vytváření tlaku na hráče a z toho plynoucí zisky a precizní zakončení rychlého protiútoku. To byly jasné pokyny trenérů, které zněly směrem k hráčům. A nutno podotknout, že samotní hráči toto začali od prvních minut naplňovat, dobrou obrannou činností získávali míče a zakončovali rychlý protiútok a hostujícímu celku povolili za celý první poločas pouhých sedm bodů. Do šaten se tak odcházelo za stavu 37:7. Třetí herní období pokračovalo ve stejném duchu jako první poločas. Domažličtí dále pokračovali v dobré obraně, ale bohužel v posledním herním období zřejmě na hráče dolehlo uspokojení z vysokého vedení a předvedený výkon v této části zápasu nebyl dobrý. Hráči byli pozdě v obraně, nepřesně zakončovali a celkový herní projev byl nevyrovnaný. Každopádně bych chtěl hráče pochválit, zejména za druhé utkání, kde pokyny, které jim byly sděleny, přenesli na palubovku a agresivní obranou dominovali v zápase a zaslouženě zvítězili.