BK Jiskra Domažlice vs. Sluneta USK Ústí n.L.   87:62 (26:14, 45:28, 64:43)

Do nedělního zápasu s dalším severočeským týmem Sluneta USK Ústí n.L. vstupovala Jiskra s pevným odhodláním neopakovat chyby a nepřipustit stejný scénář jako v sobotním zápase s Litoměřicemi B. Od začátku jsme byli ve vedení, už v 5.min. dokonce dvouciferném. Přestože se Ústí nevzdávalo, tak poslední 2, 5 min. 2.čtvrtiny se skóre 10:2 rozhodly definitivně o výsledku celého zápasu. Ve 2.poločase pak šlo už jen o skóre a konečnou výhrou o 25 b. si Jiskra zajistila i lepší bilanci ze vzájemných zápasů v základní části letošní 2.ligy. Zároveň se jednalo o čtvrté vítězství v řadě s tímto silným soupeřem. Druhá liga pokračuje o víkendu 1.-2.2.2020 jen jedním zápasem v sobotu 1.2.2020 od 16h na palubovce SKB Rokycany, jimž máme co vracet prohru 72:83 z 3.11.2019. Doma se představíme pak až v posledním dvoukole základní části naší A skupiny, kdy v sobotu 29.2.2020 od 18h přivítáme dosavadního suveréna soutěže Levharty Chomutov a v neděli 1.3.2020 pak Sokol Žižkov.

Trojky 5:7, TH 14/10 : 16/9, fauly 15:14 , body Jiskra: Bauer 15(1), J.Štípek 14(2), Mach 14, Jiřinec 10, März 10, Sůva 8(1), Tauer 4, Schreiber 4, Císař 3(1), Batysta 3, Baxa 2 , body Ústí: Pokorný 21(1), Bár 15(3), Rytíř 10(2)