BK Jiskra Domažlice vs. BK Grizzlies Plzeň   101:49 (24:4, 60:11, 80:25)

K druhému zápasu tohoto ročníku Nadregionální ligy kategorie U17 nastoupili domažličtí hráči proti soupeřům z BA Grizzlies Plzeň. Hostující tým nastupuje v kategorii U17 s mladšími hráči, kteří sbírají zkušenosti. Domácí tým nastoupil doplněno hráče kategorie U15 a získal tím možnost širší rotace hráčů a tím pádem celé utkání odehrát ve vysokém tempu. A na průběhu utkání to bylo znát. Domažličtí hráči vlétli na hostující tým a během první čtvrtiny si vybudovali 20-ti bodový náskok, který ve druhé čtvrtině ještě navýšili až na poločasové vedení o 49 bodů. Ve druhém poločase hostující tým vyrovnal krok s domácími a druhý poločas prohrál jen o 4b. Domácí hráči si dokráčeli pro zasloužené vítězství 101:49. Pozitivitou utkání je lepší kolektivní hra celého týmu, než jakou hráči předvedli proti Sokolovu. O tom jasně vypovídá bodové rozložení mezi všechny hráče.