BK Loko Plzeň vs. BK Jiskra Domažlice   41:91 (19:17, 27:51, 37:71)

První čtvrtina probíhala v opatrném tempu z obou stran. Po pár chybách v obraně naši svěřenci prohrávali 8:0, ale bojovným výkonem a zlepšenou obranou se dokázali na soupeře z Plzně dotáhnout a odcházeli si po 1. čtvrtině odpočinouttéměř za vyrovnaného stavu. Do druhé čtvrtiny jsme vstoupili lépe. Klukům se podařilo proměnit pár lehkých košů po chybách soupeře a odskočili jsme soupeři až na dvojciferný rozdíl. Dobrým výkonem v obraně a s minimem ztrát na útočné polovině jsme ukončili poločas za stavu 27:51. Třetí a čtvrtá čtvrtina již probíhala pod taktovkou hráčů z Domažlic. Týmovým výkonem jsme třetí čtvrtinu vyhráli o 10 bodů a čtvrtou čtvrtinu dokonce o 21 bodu. Po konečném hvizdu svítilo na ukazateli skóre 41:91. Sice je rozdíl ve skóre 50 bodů, ale máme před sebou ještě hodně úsilí od práce na obranné polovině až po technické činnosti. Závěrem bych chtěl vyzdvihnout a pochválit hráče domácí Plzně. V okleštěné sestavě z důvodu zranění nebo nemoci odehráli celý zápas pouze v 10-ti hráčích.