BK Jiskra Domažlice vs. SKB Rokycany   65:64 (10:23, 26:40, 48:54)

V sobotu se odehrál první zápas domažlické rezervy druholigových mužů v Západočeské lize. Soupeřem jim byla taktéž rezerva rokycanského druholigového týmu. Hosté z Rokycan vstoupili do zápasu mnohem lépe než domažličtí a během první čtvrtiny si vybudovali 13 bodový náskok. Ve druhé čtvrtině se průběh hry vyrovnal, přesto hosté navýšili poločasový náskok na 14 bodů a do šatny se odcházelo za stavu 26:40. V druhém poločase domácí zlepšili zejména útočnou fázi a náskok začali trpělivou hrou umazávat. Ve velice vyrovnaném a dramatickém závěru se nakonec mohli radovat z vítězství o jeden jediný bod 65:64 domácí hráči. Domažličtí vstoupili do sezóny nejtěsnějším možným vítězstvím, bohužel je ale toto vítězství možná na dlouhou dobu poslední :-(.