BK Jiskra Domažlice vs. BK Sokolov   62:70 (10:12, 32:34, 52:47)

V sobotu po obědě také začali svoji soutěž v Městské sportovní hale v Domažlicích starší dorostenci v Nadregionální lize kategorie U17. Jejich prvními soupeři byli hráči BK Sokolov. Zápas byl od samého počátku velice vyrovnaný a bodový stav se přeléval na obě dvě strany. Po prvním poločase tak o 2 body vedli hostující hráči BK Sokolov. Do druhého poločasu však vstoupili lépe domažličtí hráči, kteří smazali mírný náskok soupeře a vybudovali si dílčí pětibodové vedení. Bohužel v poslední čtvrtině došlo k mentálnímu selhání domácích hráčů, kdy nedokázali přenést na palubovku pokyny, které dostali, a v závěru zbytečně ukvapenou hrou a netaktickým zakončováním dovolili soupeři náskok smazat a nakonec se i radovat z vítězství o osm bodů 62:70. Tato prohra na domácí půdě nás může v celkovém účtování velice mrzet. Každopádně se z prohry musíme poučit a v tréninku zapracovat zejména na útočné fázi a zakončení. Hráčům Sokolova gratulujeme k vítězství.