BK Jiskra Domažlice vs. Jižní Supi   35:93 (17:22, 23:51, 29:72)

V neděli nastoupili v žákovské lize kategorii U14 domažličtí hráči proti družstvu Jižní Supi. Domácím chybělo v sestavě hned několik hráčů, kteří měli zdravotní problémy. Soupeř se netajil tím, že má ambice na postup do extraligy a svou kvalitu na domažlické palubovce také předvedl. Přesto se na začátku hrálo vyrovnané utkání a domácí tým v první čtvrtině soupeři statečně vzdoroval a čtvrtinu prohrál rozdílem pěti bodů. Bohužel od druhé čtvrtiny byl na domažlické palubovce už pouze jeden tým a to tým hráčů z Prahy. Ti byli dříve u míče, razantnější v osobních soubojích a přesnější v zakončení. Toto byly hlavní aspekty, kterými si hráči Supů vytvářeli bodový náskok, až na konečný propastný rozdíl 35:93. Domácí hráči dostali hlavně lekci z produktivity, nasazení, agresivity a v celoplošném tlaku na míč. Přesto se obraz hry v závěru na straně domácích začal zlepšovat, hráči začali plnit pokyny a zjistili, že se dá hrát i proti tak silnému soupeři. Každopádně v tréninku budeme muset hodně zabrat, abychom se dostali na vyšší úroveň v žákovské lize U14. Soupeři gratulujeme k vítězství.