BK Jiskra Domažlice vs. BC Kolín   114:81 (19:20, 43:35, 83:57)

V prvním utkání v sobotu od 11 hod nás čekal těžký soupeř BK Kolín. Vzhledem k tomu, že se jednalo o velice důležitý zápas, byla na hráčích vidět nervozita. První čtvrtinu domažličtí prohráli o jeden bod, ale herní projev sliboval, že nastolená taktika je správná a na lavičce mohl vládnout optimismus. Od druhé čtvrtiny se začala projevovat širší rotace domažlického týmu a hráči se prosazovali zejména z rychlého protiútoku. Do šaten se tak odcházelo za stavu 43:35 pro naše borce. Do druhého poločasu domažličtí vlétli jako uragán a celoplošnou obranou získávali na hráčích Kolína míče, které dopravovali do soupeřova koše zejména z podkošového prostoru. Skoré třetí čtvrtiny 40:22 hovoří za vše a o zápase bylo téměř rozhodnuto. I přes dílčí prohru ve čtvrté čtvrtině si domažličtí připsali první důležitou výhru 114:81 a vykročili za svým cílem. Za zmínku stojí vysoké procento úspěšnosti střelby za tři body, kdy domažličtí zaznamenali hned 15 úspěšných pokusů.