Sokol Žižkov vs. BK Jiskra Domažlice   51:122 (15:33, 28:64, 36:93)

V sobot vpodvečer do druhého zápasu los určil domažlickým kadetům dalšího soupeře kvalifikace U19 a tím byli hráči Sokola Žižkov. V tomto zápase byl herní projev našich borců hned od samého úvodu velice kvalitní a soupeře celoplošnou obranou donutil k mnoha ztrátám a snadnými koši zasypávali kluci Žižkovský koš. Hned v první čtvrtině si vytvořili 18 bodový náskok, který do poločasu ještě navýšili na poločasové skóre 28:64. Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Domažličtí hráči v široké rotaci všech hráčů vytvářeli tlak na žižkovské hráče a ti nebyli schopni akceptovat vysoké tempo zápasu. Výsledkem bylo vysoké vítězství 122:51. O přímém postupu se tak mělo rozhodnout v nedělním zápase.