BK Medvědi Tábor vs. BK Jiskra Domažlice   65:70 (10:9, 28:36, 43:54)

K prvnímu zápasu Nadregionální ligy (NRL) odcestovali do Tábora hráči BK Domažlice v pravé poledne. V nekompletní sestavě, ale s odhodláním prolomit prokletí táborské palubovky. Od začátku se hrálo vyrovnaně, ale velice nepřesně. Ztráty a nepřesnosti se kupily na obou stranách. Výsledek tomu odpovídal, 9:10. Od druhé čtvrtiny hostující tým převzal otěže zápasu, zpřesnil hru a hráči začali proměňovat střely ze střední a dlouhé vzdálenosti. Vypracovali si tak až 15 b. náskok. Komplikace nastala v poslední čtvrtině, kdy táborští přitvrdili obranu a začali ukrajovat z náskoku hostí. K tomu také bohužel přispěla i nedisciplinovanost některých hráčů hostí. Přesto v dramatickém závěru domažličtí dovedli zápas do vítězného konce a radovali se z vítězství 70:65.