BK Jiskra Domažlice vs. Tigers české Budějovice   67:82 (21:23, 38:37, 54:57)

Soupeř z jihočeské metropole dostál své pověsti, že postavil pro letošní ročník 2.ligy mužů silný tým a především díky schopnostem svého lídra M.Krajcigra a také širší rotaci dokázal Jiskru ve 4. čtvrtině fyzicky udolat a veze si nakonec z Chodska 15-ti bodovou výhru. Domácí se drželi prakticky 3/4 zápasu, v nástupu do posledního hracího období se však už naplno projevila únava základní pětky a Budějovice během 4 minut odskočily na 13bodový rozdíl a rozhodli tím o výsledku utkání. Vítězství si Jihočeši zasloužili, byli prostě silnější a lepší. Domácí trenér Štípek dal v poslední čtvrtině prostor i mladým z lavičky a ti naznačili, že v nich naděje a potenciál určitě jsou, což bylo to nejpříjemnější sobotní zjištění.

Trojky 3 : 7, fauly 21 : 22, TCH 1 : 1, TH 18/10 : 26/17, body Jiskra: Bauer 16, Jiřinec 14, J.Štípek 11(1), Mat.Císař 11(1), Zvolánek 5(1), Baxa a Tauer po 4, Mat.Prettl 2, Höll, Novák, body Č.B.: Krajcigr 25(4), Hejda 21(1), Fical 18