BK Jiskra Domažlice vs. Sršni Sokol Písek ´B   94:55 (17:18, 49:35, 69:48)

Před nedělním utkání zněl úkol jasně - pro klid do dalších zápasů je nutné naplno bodovat. V první čtvrtině se zdálo, že se ani jeden tým nemůže pořádně dostat do tempa a domácí udržely na vyrovnané stavu tři úspěšné trojky. Od poloviny 2.čtvrtiny bylo na palubovce však už jen jedno družstvo - domácí, nápaditý útok, přesná obrana i střelba a výsledkem bylo 14-bodové vedení o poločase. Hosté poté vlastně především v poslední čtvrtině výkonnostně odešli, a proto se zrodila vysoká výhra Jiskry, tak moc důležitá pro další pokračování základní části druhé ligy mužů. Ukázalo se, že až fatálně chyběl Písku jejich nejlepší hráč Radek Duda, který spolu s M.Kohoutem zařídil těsnou výhru Písku v sobotu večer v Klatovech.

Trojky 11 : 7, fauly 15 : 14, TCH 1 : 0, TH 8/5 : 15/6, body Jiskra: Bauer 17, Tauer 16(4), Baxa 14, Mat.Císař 13(3), Zvolánek 11(2), Jiřinec 8, J.Štípek 8(2), Jan Blacký 4, Höll 3, Mat.Prettl, body Písek ´B: M.Kohout 2(1), Blažek 11(2), Bartoš 8(2)