BK Jiskra Domažlice vs. BC Benešov   97:50 (32:12, 55:22, 82:33)

V sobotu dopoledne nastoupili k prvnímu domácímu zápasu v sezóně hráči kategorie U19. Na své domácí palubovce přivítali hráče BC Benešov. Domažličtí borci nastoupili pouze s 9 hráči, ale i přes tento handicap byli od začátku lepším týmem na hřišti. Během první čtvrtiny si vypracovali 20 bodový náskok. Ve druhé čtvrtině náskok ještě navýšili. Do šaten se tak odcházelo za stavu 55:22. Ve druhém poločase byl tak prostor na vyzkoušení různých taktických variant v útoku i na obranné polovině. Za zmínku stojí 10 úspěšných tříbodových pokusů. Největším kladem tohoto utkání je to, že hned šest hráčů se dostalo přes dvoucifernou hranici bodů na svém kontě. To svědčí o týmové hře a to je to v čem bychom chtěli dále pokračovat a rozvíjet.