SKB Rokycany vs. BK Jiskra Domažlice   66:52 (15:17, 29:30, 47:39)

Ve třetím kole NRL odcestovali domažličtí kadeti na palubovku SKB Rokycany. S týmem poprvé v této sezoně odcestoval i Ondřej Petržík, který hájí barvy Loko Plzeň v české nejvyšší soutěži. Domácí tým od první minuty nastoupil s jasnou taktikou, uzavřít vymezené území a donutit soupeře ke střelám z dlouhé vzdálenosti. Zónovou obranu praktikovali domácí hráči a trenéři po celých čtyřicet minut zápasu. Bohužel střelba vůbec hostům nefungovala. I z vyložených pozic míč obroučkou nepropadal. Přesto v poločase domažličtí vedli o jeden bod. Jako rozhodující se ukázala třetí čtvrtina, kdy krom špatné střelby začaly úřadovat na hřišti ještě jiné vlivy. Nepřesné a místy až zmatené vedení zápasu ovlivnilo vývoj na palubovce. Hostující hráči dohrávali zápas bez několika vyfaulovaných hráčů a zraněného Matyáše Prettla. Který byl několikrát nevybíravě faulován. Domácí tým nakonec v nepěkné a vypjaté koncovce zvítězil 66:52.