BK Jiskra Domažlice vs. BC Benešov   87:52 (24:6, 39:24, 52:35)

Nedělní zápas s Benešovem se od začátku odehrával podle úplně jiných not než s Radotínem. Dlouho nepamatujeme od Jiskry tak impozantní vstup do zápasu jako právě se Středočechy - 6. min. 18:2, po 1. čtvrtině 24:6. Ve druhém hracím období sice hosté zastavili útočnou smršť domácích borců, po poločasové pauze se dokonce dostali až na nejnižší rozdíl v utkání dvanácti bodů, ale od 25. minuty zas už nebylo pochyb o dominanci domácích. Ti svoji převahu stupňovali i v poslední čtvrtině, aby zápas nakonec vyhráli velmi sympatickým rozdílem 35 bodů. To skóre může být v konečném účtování velmi důležité, protože v tabulce můžou hrát roli i vzájemná utkání. Nutno říci, že zápas s Benešovem se Jiskře hodně povedl, většina borců předvedla nadprůměrné výkony, Martin Hrubý už se i daleko více zapojoval do kombinací a celý tým hrál s velkou radostí a nadšením. Po utkání velmi pozitivně hovořil i pivot a opora Jiskry Pavel Bauer: "Byla to dnes povedena hra. Když budeme takhle hrát i nadále, tak žádný sestup nehrozí.. I já jsem si spravil chuť po studené sprše s Radotínem." Krátce zhodnotil náš kapitán i přínos nové posily Martina Hrubého: "S ním je to hlavně změna v naší hře. S Martinem se nabourají takové ty zajeté koleje a stereotypy naší hry a celkově je to takové osvěžující.. A ukazuje se, že je to opravdu ostřílený prvoligový hráč."

Fauly: 29:25 (ve skutečnosti zápas zdaleka nebyl tak tvrdý, jako by snad počet faulů naznačoval..), trojky 5 : 6, TH: 25/22 : 29/10 (!), body Jiskra: Bauer 18, Štípek 15(2), Mat.Císař 15(1), M.Hrubý 13(2), Tauer 9, Jiřinec 8, Baxa 4, Schreiber 3, Jan Blacký 2, Höll, Mat.Prett, Zvolánek