SKB Rokycany vs. BK Jiskra Domažlice   59:84 (17:26, 28:53, 51:62)

V sobotu v podvečer odcestovali hráči kategorie U17 ve čtvrtém kole NRL do Rokycan. V sestavě tentokrát chyběli Jiří Paidar a Filip Záhoř, kteří si plnili své povinnosti v extraligovém týmu Loko Plzeň. Svoje minuty na palubovce tak dostali opět mladší hráči kategorie U15, kteří se své šance zhostili velice dobře a zejména Marcel Cvrk byl velice platný. Hostující hráči od začátku utkání nastoupili s celoplošným pressingem, který rokycanským hráčům dělal značné problémy. Domažličtí v páté minutě první čtvrtiny vedli 27:4 a po dobrém vstupu do utkání se uklidnili. V poločase se odcházelo do šaten za stavu 28:53. Ve třetí čtvrtině bohužel docházelo k mnoha ztrátám a nepřesnostem při zakončení a domácí hráči začali ukrajovat z bodového náskoku hostí. Třetí čtvrtinu domácí vyhráli 23:9 a přiblížili se na 11 bodový rozdíl ve skóre. V čtvrté čtvrtině domažličtí opět přitvrdili v obraně a donutili rokycanské ke ztrátám a snadno zakončovali rychlé protiútoky. Odměnou jim bylo vítězství o 25 bodů a celkový stav 59:84. Celý tým předvedl dobrý výkon a pochvalu si zejména zaslouží trojice Hasman, Holý, Michal.