Sluneta Ústí nad Labem vs. BK Jiskra Domažlice   80:59 (20:8, 46:15, 61:39)

Poslední listopadový víkend a výjezd Jiskry na sever Čech sebou přinesl těžká utkání na půdě horkých favoritů. A začátek prvního zápasu na palubovce lídra tabulky Ústí předpoklady potvrdil, domácí byli velmi přesní, trefovali se zdálky a Jiskra se zpočátku ještě držela v obraně, čímž kompenzovala bezzubý útok, ve 2.čtvrtině však domácí ještě přidali a poločasové skóre 46:15 hrozilo debaklem. Po přestávce se však Chodové, byť oslabeni o zraněného Baxu z 2.čtvrtiny, vzchopili, našli přece jen zbraně i na těsnou obranu ústeckých a výsledkem byla korekce skóre na přijatelnou prohru o 21 bodů, když 2.poločas jsme vyhráli o 10 bodů.

Trojky 10:4, TH 2/2 : 11/9, fauly 19:8 , body Jiskra: M.Hrubý 15(3), Bauer 15, Tauer 8, J.Štípek 6(1), Jiřinec 5, M.Prettl 4, Zvolánek, Schreiber a Höll po 2, Baxa , body Ústí: J.Pokorný 22(2), Rytíř 19(5), Rys 11(1)