Válečníci Děčín B vs. BK Jiskra Domažlice   75:56 (25:13, 46:20, 64:32)

Jestliže den předem v Ústí přišla smůla pro Jiskru v podobě zranění Baxy ve 2.čtvrtině, tak v neděli v Ústí na nás padla doslova pohroma ještě před začátkem zápasu, kdy si poranil lýtkový sval kapitán a pivot Pavel Bauer. V té chvíli bylo ve světle nabušené sestavy domácích jasné, že zázrak v podobě venkovní výhry se nestane. Obraz utkání byl podobný jako v Ústí, domácí na nás od začátku tlačili, byli velmi rychlí, pohybliví a jen jejich nepřesnost při střelbě zabránila většímu rozdílu ve skóre. Avšak také stejně jako v Ústí měla přestávka na hosty blahodárný efekt a ti jak polití živou vodou stahovali poločasové vedení Děčína o 32 bodů až na konečný 19-tibodový rozdíl. A to ještě opravdu mizerná úspěšnost z čáry trestného hodu 35% a taktéž více než 10 neproměněných "šoupáků" zabránila možná většímu dramatu, třeba i boji vítězství. Bojovnost a odhodlání týmu je nadějí do budoucna, kdy nás čeká o víkendu 11. a 12.12.2021 veledůležitý souboj s rivalem z Klatov o klidný střed tabulky.

Trojky 12:5, TH 11/7 : 20/7, fauly 21:8, body Jiskra: M.Hrubý 16(4). M.Schreiber 11, Jiřinec 10, J.Štípek 9(1), Tauer a M.Prettl po 4, Zvolánek 2, Höll , body Děčín: Ondráš 19(4), Vlasák 14(3), Bažant 10(3), Sertič 10