BSK Tigers Č.Budějovice vs. BK Jiskra Domažlice   92:86 (23:33, 42:50, 67:64)

Do Českých Budějovic odcestovali hráči U19 ve velice okleštěné sestavě. Na půdu třetího celku NRL odcestovalo pouze 8 hráčů. Přesto to na palubovce nebylo znát a v první čtvrtině to byli hosté, kteří diktovali tempo hry a dokázali nastřílet soupeři 33 bodů. Domácí hráči se přesto drželi na dostřel a o poločase prohrávali pouze o 8 bodů 42:50. Bohužel po přestávce přišla pro domažlické čtvrtina nepřesností, ztrát a střelecké impotence. Domácí toho využili, třetí čtvrtinu vyhráli o 11 bodů a otočili zápas na svoji stranu. I přes značnou snahu a vyrovnaný boj do poslední vteřiny se už domažlickým hráčům nepodařilo zápas zvrátit na svoji stranu. Konečná prohra 92:86 může mrzet, ale dává dobré výchozí postavení do odvety na domácí palubovce. Celý tým předvedl dobrý kolektivní výkon. Výborný zápas odehrál Filip Záhoř, který zaznamenal double-double, kdy dosáhl na dvojciferný počet bodů a doskoků.