Kelti Nové Strašecí vs. BK Jiskra Domažlice   53:101 (15:28, 16:54, 31:77)

K prvnímu zápasu v roce 2022 jsme cestovali do Středočeského hraje, konkrétně do města Řevničov, kde hraje svá domácí utkání tým Kelti Nové Strašecí. Do zápasu jsme vstupovali s cílem být důslední v obraně a v útoku hrát kolektivně. Již první čtvrtina naznačila, jakým způsobem se bude utkání vyvíjet, náš tým ukázal převahu a vyhrál ji 28:15. Ve druhé čtvrtině naši hráči ještě zdokonalili obrannou hru a výsledkem byl pouze jediný obdržený bod (!), soupeři jsme naopak nastříleli bodů 26. V poločase proto svítilo na tabuli skóre 16:54. Tento stav nám umožnil ve 2.poločase protočit sestavou a hodně prostoru ve hře dostali i hráči, kteří v dřívějších zápasech neodehráli tolik minut. Zbytek zápasu byl již vyrovnanější, přesto se Jiskra vracela domů s jednoznačnou výhrou o 48 bodů.