BK Jiskra Domažlice vs. BK Beroun   123:35 (26:13, 53:23, 90:28)

V sobotu v podvečer přivítali hráči kategorie U17 na domácí palubovce hráče Berouna. Tým byl k tomuto utkání kompletní a na hřišti to bylo znát od prvních minut. Domácí hráli s velkou chutí a nasazením a na hostující koš se valil jeden útok za druhým. Domažličtí byli lepší a důraznější ve všech herní činnostech a v poločase vedli již o 30 bodů. Herní praxi si tak mohli vyzkoušet i mladší hráči kategorie U15, kteří se svých minut zhostili velice dobře a zejména Pavel Vondraš ukázal, že se nebojí hrát se staršími a byl platným hráčem družstva. Všichni ostatní si zaslouží pochvalu za nasazení po celou dobu utkání. Obraz hry byl jednoznační a domácí zvítězili vysoko 123:35 a v soutěži zůstávají neporaženi.